Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, м-т Гърдова глава
190 000 €
371 607.70 лв.

(2 754 €, 5 386.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 9:46 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 238 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
2-ри от 3
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в м-т Гърдова глава, София. Жилището със застроена площ 56 кв.м се намира на 2-рия етаж от общо 3 етажа в нова сграда, разположена в затворен комплекс с денонощна охрана. Изложението на юг осигурява отлично слънчево осветление. Разпределението включва коридор, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Обзаведен и отопляем с електричество. Към имота има мазе. Има възможност за закупуване на гараж на цена от 30 000 евро.

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2059128.
За контакт:
0890160899
Брокер:
Никол Грошкова
0890160899
Офис: Черни връх
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС ЕООД
0882664300
ТИТАН ПРОПЪРТИС ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
titan_properties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.Черни Връх 61 ет.3 ап.24
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, м-т Гърдова глава
Обява: 1b177796356427100